Bezpośrednia oferta z pracowni artystycznej Polskich, Bizantyjskich i Bałkańskich IKON świętych z certyfikatem. Realizujemy na życzenie klienta IKONY na podstawie przesłanego wizerunku.
O czym informuje nas certyfikat ikony


Chciałbym przestrzec Cię przed ryzykiem zakupu nieautentycznej ikony "ręcznie pisanej". W obecnych czasach, często można spotkać oferty ikon, które podają fałszywe informacje na temat ich pochodzenia i wykonania. Ikony bizantyjskie importowane z Grecji, często posiadają certyfikaty, które potwierdzają, że nie są to antyki, lecz współczesne reprodukcje. Jest to informacja dla Urzędu Celnego.

Taką informację przekazuje się w celach turystycznych.



Należy zwrócić uwagę, że wiele tanich "Tanich" ikon GRECKICH może posiadać jedynie ręcznie pomalowaną ramkę, a sam wizerunek Świętego może być potocznie nazwany "naklejką" lub nawet zostać wykonany techniką decoupage. Jest to istotne, aby zwracać uwagę na autentyczność i wartość ikony, którą zamierzasz nabyć.

Jeśli zależy Tobie na oryginalnej i autentycznej ikonie ręcznie pisanej, zalecam dokładne sprawdzenie pochodzenia i procesu wykonania ikony, aby uniknąć rozczarowania związane z zakupem nieautentycznego produktu.

 

Pamiętaj, że autentyczna i ręcznie pisana ikona ma swą wartość nie tylko w pięknej formie, ale również w autentyczności i duchowym znaczeniu.

 

Zawsze cena będzie odzwierciedleniem techniki wykonania ikony.

 

Zapoznaj się z różnymi technikami wykonania ikony religijnej.

 

 

 

 

                                                                 

Nawigacja

Nasza społeczność