Bezpośrednia oferta z pracowni artystycznej Polskich, Bizantyjskich i Bałkańskich IKON świętych z certyfikatem. Realizujemy na życzenie klienta IKONY na podstawie przesłanego wizerunku.
IKONA na prezent dla chłopca i dziewczynki

W dobie technologicznych prezentów i upominków dla najmłodszych z okazji Pierwszej Komunii, warto jest pomyśleć o wyjątkowym i równocześnie przepięknym prezencie jakim bez wątpienia jest Ikona Bułgarska z motywem Anioła Stróża chroniącego dziewczynkę lub też chłopca. Ten niepowtarzalny prezent będzie przez lata przypominał dziecku o tym ważnym dniu z jego życia. Ikona z pewnością będzie towarzyszyć obdarowanemu również w jego dorosłym życiu a następnie być może przekazywana będzie z pokolenia na pokolenie i stanie się rodzinną, unikatową pamiątką. Oczywiście Komunia Święta to nie jedyna okazja, na którą można podarować ikonę. Każde urodziny wnuczki, wnuka czy też chrześniaka to idealny moment na tak niepowtarzalny prezent. Natomiast drugi motyw, przedstawiający Anioła chroniącego malutkie dzieciątko jest doskonałym podarunkiem na chrzest dziecka. Ikony Bułgarskie w ostatnim czasie zyskują na popularności, głównie z uwagi na ich niepowtarzalny, wręcz magiczny charakter. Najczęściej kupowane są przez babcie i dziadków oraz rodziców chrzestnych. Guardian Angel Anioł stróż ikona na prezent Ikona na prezent dla dziewczynki Ikona prezent dla chłopca Ikona na desce malowana

Ikona Anioł stróż Guardian Angel na prezent

Ikona święta to Dobry pomysł na prezent 

 

Ikona na chrzest, czy też komunię przedstawia świętych, dlatego też jest niepowtarzalnym prezentem. Nie da się go wymienić na nic innego, ponieważ jest on pamiątką, która może przetrwać naprawdę bardzo długie lata. 
Naprawdę warto mieć to na uwadze, ponieważ jest to niezwykle istotne.  Prezent na chrzest lub komunię musi dać dziecku wspomnienia, które będą towarzyszyły mu przez całe życie. 
Wybierając odpowiednią ikonę, warto zwrócić szczególną uwagę na to, co przedstawia, ponieważ musi idealnie pasować do okoliczności, chrztu, bądź komunii.

 

 

Ikona to wyjątkowy prezent dla małego katolika

 

Prezent dla dziecka w szczególnym dla niego dniu powinien być wyjątkowy. Tutaj liczy się przede wszystkim pomysłowość, niemniej jednak praktyczność jest również bardzo ceniona.
Jak już wcześniej wspomniano, ikony na prezent chrzest i komunię są naprawdę rewelacyjne. Dzięki nim można powspominać ważne wydarzenie w życiu dziecka, które było dla niego niezwykle istotne. Ikona to prezent, który będzie mu towarzyszył przez wiele lat. Można nawet powiedzieć, że przez całe życie, ponieważ nie da się nim znudzić. Wyróżnia się ona przede wszystkim trwałością, która w tym przypadku jest niezwykle ceniona.

 

 

Jaki obraz ikony podarować ???

 

Najpiękniejszą ikoną na Pierwszą komunię świętą dla dziewczynki oraz chłopca jest oczywiście ta, która przedstawia Anioła Stróża. Jej kolorystyka jest naprawdę rewelacyjna i wprowadza wiele uroku całemu obrazowi.
Natomiast dla dziecka na chrzest świetnie sprawdzi się ikona, która przedstawia Anioła z dzieciątkiem. Barwność tego obrazu jest wręcz niesamowita, dlatego też przyciąga naprawdę ogromną uwagę. Postacie, które się na niej znajdują są bardzo dokładnie wykonane i wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły są idealnie dopracowane.

 

 

Jakie są rodzaje ikon świętych?

 

Ikony przedstawiają świętych i są najczęściej wykonane ręcznie na deskach, często spotykamy takie ikony które są oprawione w metalowe koszulki zrobione z blachy miedzianej która jest bardzo plastyczna i z łatwością można uzyskać dowolny kształt. 

Są też ikony oprawione w koszulki z czystego srebra. Często interesują się srebrnymi ikonami klienci którzy nie zwracają uwagi na koszty zakupu.

 

 

Ikona na zamówienie cena?

 

Wszystkie ikony gwarantują rewelacyjną jakość wykonania, która w tym przypadku odgrywa bardzo ważną rolę. Są one oczywiście dostępne w wielu wersjach rozmiarowych.

Ich cena jest zależna od wielkości, dlatego też jest bardzo zróżnicowana. Niemniej jednak prezentuje oczywiście niezwykle atrakcyjny poziom. Warto tutaj zaznaczyć także to, że ikony są pisane oraz malowane ręcznie, tak więc zapewniają niesamowitą estetykę. Jak już wcześniej wspomniano, ikony są świetnym prezentem dla dziecka na każdą okazję. Nie tylko na chrzest, czy komunię, ale i również na imieniny oraz urodziny. Warto o tym pamiętać, ponieważ jest to niezwykle ważna kwestia, która dotyczy nie tylko oryginalności, ale i także unikalności. Ikona będzie towarzyszyła dziecku przez wiele lat, dlatego też warto mu ją podarować, aby dzięki niej miało ono mnóstwo wspomnień. 

                                                                 

Nawigacja

Nasza społeczność