Bezpośrednia oferta z pracowni artystycznej Polskich, Bizantyjskich i Bałkańskich IKON świętych z certyfikatem. Realizujemy na życzenie klienta IKONY na podstawie przesłanego wizerunku.

Polecamy

Ceny ikon na prezent
Dodano: 05-09-2020
Przekierowań: 321

Należy tutaj wspomnieć o tym, że ikony ręcznie wykonane posiadają certyfikat autentyczności oraz oryginalności. Tak, więc dają gwarancję bardzo wysokiej jakości, która zapewnia ogromną trwałość, a co najważniejsze niesamowitą wytrzymałość. 

Wszystkie postacie, jakie znajdują się na ikonach są wiernie odwzorowane na podstawie oryginału lub też artystycznie przetworzone.

 

Często spotykamy się z Ikonami oprawionych w metalowe koszulki miedziane lub zrobione z naturalnego srebra, co widać już na pierwszy rzut oka, że są dokładnie wykonane. 

Jak już wcześniej wspomniano, prezentują się naprawdę rewelacyjnie, gdyż ich estetyka jest po prostu doskonała.

 

Są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, dlatego też nie mają sobie absolutnie nic do zarzucenia. Katalog ikon Świętych jest bardzo duży, tak więc naprawdę warto się z nim dokładnie zapoznać. Można w nim znaleźć mnóstwo Świętych, takich jak na przykład Święty Archanioł Gabriel, Święty Archanioł Michał, Święta Anna, Święty Antoni, Święty Andrzej, Święta Katarzyna, Święta Maria Magdalena, Święty Piotr i Paweł, a także Jezus Chrystus.

 

Wejdź i zobacz polskie srebrne Ikony

Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność