Bezpośrednia oferta z pracowni artystycznej Polskich, Bizantyjskich i Bałkańskich IKON świętych z certyfikatem. Realizujemy na życzenie klienta IKONY na podstawie przesłanego wizerunku.

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (13):

1. Znaczenie kolorow w ikonografi

Kolor ŻÓŁTY niczym złoto Struktura malarska oparta na technice tempery jajecznej bazuje na naturalnych pigmentach pochodzenia mineralnego i  roślinnego. Barwy używane przez ikonopisca przy pisaniu ikony nigdy nie są użyte przypadkowo. Każdy kolor nos...

2. Bułgarskie ikony w Polsce

5 maja w salach wystawowych Bułgarskiego Instytutu Kultury zaprezentowano prawie 50 prac siedmiu bułgarskich autorów. Ikonopiscy, których prace można było oglądać w Warszawie między 5 a 27 maja, to Tatiana Semowa, Georgi Dimow, Antonia Petrowa, Eleonora ...

3. Bogurodzica z dzieciątkiem Jezus i aniołami

Ikona autora Rumen Moscov Ikona posiada wymiary 30x20cm

4. Katalog ikon Świętych

Poniżej znajdują się linki do podstron katalogu z ikonami Jezus Chrystus Św. Archanioł Gabriel Św. Archanioł Michał Św. Andrzej Św. Anna Św. Antoni Św. Katarzyna Św. Krzysztof Św. Maria Magdalena Św. Piotr i Paweł   Uwaga : Spis ikon w katalogu jest na bi...

5. Jaka ikona na prezent ? Ślubny, urodziny, chrzest, roczek

Oryginalne ikony pisane ( malowane ręcznie) są najchętniej kupowanym upominkiem, np. z okazji komunii świętej. Ludzie chętnie je kupują z uwagi na ich niepowtarzalny charakter. Jednak komunia święta to nie jedyna okazja, na którą podarować można ikonę. C...

6. Aktualizacja spisu nowej dostawy ikon

Poniżej przedstawiam listę ikon które były dostępne w nowej dostawie Św Krzysztof 12/16 Św Paweł 20/30 Św Marek 16/20 Św Zofia 20/30 Św Piotr 20/30 Św Piotr 16/20 Św Rodzina 20/30 Św Rodzina 16/20 Św Trójca Rublowa 20/30 Pantekrator 16/20 Matk...

7. Trzy ikony M.B. Nieustającej Pomocy 16 x 20 cm

Przedstawiam poniżej trzy wzory ikon Matki Boskiej Nieustającej pomocy Motyw ikony przedstawia wizerunek Matki Bożej w otoczeniu archaniołów Michała i Gabriela, trzymających w owiniętych tkaniną dłoniach narzędzia Męki pańskiej. Chrystus wkłada rączki w dł...

8. Ikona Jan Chrzciciel z zwojem - Anioł pustyni (16x20 cm)

Ikona przedstawiająca Jana Chrzciciela z wypisanym słowami zbawiciela na zwoju cyt. " Przyjdźcie do mnie wszyscy utrudzeni ... (wg. Mt 11,28). Oryginał ikony pochodzi z XVII w. Jeden z bardziej popularnych na Wschodzie wizerunków Jana Chrzciciela (Jana Pro...

9. IKONA na prezent dla chłopca i dziewczynki

W dobie technologicznych prezentów i upominków dla najmłodszych z okazji Pierwszej Komunii, warto jest pomyśleć o wyjątkowym i równocześnie przepięknym prezencie jakim bez wątpienia jest Ikona Bułgarska z motywem Anioła Stróża chroniącego dziewczynkę lub t...

10. 2 Ikony ELEUSA M.B. Miłująca

Przedstawiam poniżej ikonę M.B. Miłującej która została wykonana w dwóch różnych wariantach kolorystycznych. Motyw ikony pozostał nie zmieniony. Autor zmienił tylko kolorystykę sukienek matki Boskiej i Aniołów. 

 

Ikony na prezent chrzest i komunięPrezent dla dziecka na chrzest, czy komunię musi być wyjątkowy, ponieważ jest on pamiątką tego ważnego wydarzenia. Wybierając go, należy przede wszystkim kierować się pomysłowością, a zarazem prostotą, która w tym przypadku jest bardzo ważna.

Ostatnio dużo się mówi o ikonach na prezent, które są naprawdę świetne.

Towarzyszą dziecku nie tylko w młodzieńczych latach, ale i również w tym dorosłych. Są pamiątką, która przez całe życie będzie dla nich czymś wyjątkowym.


Czym wyróżniają się ikony na prezent religijny?Prezent dla dziecka w szczególnym dla niego dniu powinien być wyjątkowy. Tutaj liczy się przede wszystkim pomysłowość, niemniej jednak praktyczność jest również bardzo ceniona. Jak już wcześniej wspomniano, ikony na prezent chrzest i komunię są naprawdę rewelacyjne.

Dzięki nim można powspominać ważne wydarzenie w życiu dziecka, które było dla niego niezwykle istotne. Ikona święta to prezent religijny, który będzie mu towarzyszył przez wiele lat.

Można nawet powiedzieć, że przez całe życie, ponieważ nie da się nim znudzić.

Wyróżnia się ona przede wszystkim trwałością, która w tym przypadku jest niezwykle ceniona.


Na jaką okoliczność można podarować ikonę świętego patrona?Jak już wcześniej wspomniano ikona jest świetnym pomysłem na prezent dla dziecka w czasie chrztu, czy też komunii. 

Niemniej jednak można ją też podarować na urodziny, czy też imieniny. Można powiedzieć, że jest to bardzo oryginalny prezent, który nada się na każdą upamiętniającą okoliczność.

Jest idealny, zarówno dla chłopca, jak i również dziewczynki w różnym wieku. Jest on przeznaczony nie tylko dla małych dzieci, ale i również dla dorosłych przyjmujących sakramenty święte.

Będzie on im towarzyszył przez bardzo długie lata, a nawet przez całe życie. Ikona to wyjątkowy prezent, jakim można obdarować każde dziecko, które chce dobrze wspominać wszystkie ważne wydarzenia w swoim życiu.


Co, tak naprawdę wyróżnia ikonę, jako prezent dla dziecka?Ikony obecnie cieszą się ogromną popularnością, ponieważ idealnie nadają się, jako prezent sakralny dla dziecka i dorosłego, praktycznie na każdą okazję. 

Posiadają one wiele zalet, a tą największą z nich jest przede wszystkim ponadczasową oryginalność, którą ceni się najbardziej.

Każda ikona jest wykonana ręcznie, dlatego też cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ wygląda naprawdę ładnie.

To, co ją wyróżnia to przede wszystkim dokładność wszystkich, nawet najmniejszych detali postaci, jakie przedstawia. Ikona na prezent jest świetną alternatywą dla każdego. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, dlatego też z pewnością zachęca do jej zakupu.

Copyright by ARTDECO

 

Nawigacja

Nasza społeczność